Zabudowa skosów na poddaszu

Zabudowa skosów - Warszawa

Jesteśmy firmą z Warszawy specjalizującą się w wykonywaniu unikalnych mebli na wymiar. Zrealizowaliśmy setki projektów, w których wypełniliśmy i zagospodarowaliśmy przestrzenie o najbardziej nietypowym kształcie. Projektowanie i wykonywanie pięknej i funkcjonalnej zabudowy skosów to jedna z naszych specjalizacji. Meble pokojowe pod skos tworzymy, biorąc pod uwagę specyfikę wnętrza i potrzeby klienta, w razie wątpliwości – chętnie dzielimy się wiedzą i doradzamy. Jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami meblarskimi, wiemy też, co sprawdzi się jako rozwiązanie ponadczasowe. Wykonywana przez nas zabudowa to kwintesencja stylu, jakości i precyzji. Jesteśmy znani z dbałości o detal i wyjątkowej staranności, z jaką wykańczamy zamówione meble. Potrafimy słuchać, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Gustowne i pojemne szafki do skosu, wtapiające się w tło półki na książki, a może kącik do pracy z biurkiem na wymiar? Możliwości jest naprawdę wiele. Zapraszamy do kontaktu.

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

 sypialnie schody 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!