Tarasy na wymiar

Taras to idealne miejsce wypoczynku, przestrzeń, w której można zrelaksować się w gronie rodziny i przyjaciół bądź poprostu posiedzieć w samotności. Aby taki relaks był naprawdę przyjemny, taras musi być funkcjonalny, komfortowy i bezpieczny w użytkowaniu. Powinien też wyróżniać się designem. Warto więc zdać się na prawdziwych fachowców.

Budowa tarasów na zamówienie

Nasz zakład stolarski zajmuje się kompleksowym wykonawstwem tarasów o różnych kształtach i powierzchniach, w stylu nowoczesnym i klasycznym. Zadbamy o każdy szczegół ‒ od porządnej, drewnianej nawierzchni po balustrady, barierki czy zadaszenie, dzięki któremu tarasem będzie można cieszyć się nawet w deszczowe dni.

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak również z firmami i przedsiębiorstwami. Rozpoczynamy od ustalenia oczekiwań zainteresowanego, uzgodnienia wszelkich szczegółów i kosztorysu. Następnie przystępujemy do pracy. Dbamy o to, by roboty przebiegały sprawnie, a efekty naszej pracy spełniały najwyższe standardy.

Oryginalny pomysł na taras

Jeśli taras w Twoim domu wymaga zmian, koniecznie obejrzyj zdjęcia naszych realizacji. Znajdziesz tu projekty oraz pomysły na nietuzinkowy wystrój, które posłużą Ci jako inspiracje. Obejrzyj gotowe aranżacje i odkryj swój własny styl. W ten sposób taras zyska nowy design z Sękiem!

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu ‒ udzielimy szczegółowych informacji.

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

 schody zadaszenia 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!