Meble do sypialni na wymiar

Sypialnia - a może też frezowane łóżko na wymiar od Sęka, jak kto woli! Z racji swojej funkcji i specyfiki, idealnie nadaje się do tego, aby przynajmniej towarzyszyć garderobie lub udostępnić jej kawałek swojej przestrzeni. Te dwa pomieszczenia wydają się do siebie idealnie pasować. Odrębne miejsce w sypialni, przeznaczone na ubrania, odseparowane ścianką z karton gipsu i drzwiami przesuwnymi lub samymi frezowanymi drzwiami przesuwnymi to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie.

 

Łóżka i garderoby do sypialni na zamówienie

Oddzielenie strefy snu od strefy przechowywania to duży komfort i wygoda w codziennym życiu oraz ciekawy aranżacyjnie wystrój wnętrza. Wystarczy około 1,5 metra przestrzeni od jednej ze ścian, aby za łóżkiem czy na jego boku, wydzielić naprawdę funkcjonalną i przydatną garderobę z frezowanymi frontami u nas na wymiar. W wielu budowanych teraz mieszkaniach deweloperzy aranżują już albo osobne miejsce na garderobę lub właśnie budują wnękę, która doskonale nadaje się na jej stworzenie i w tym chętnie Ci doradzimy i pomożemy!

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.

 garderoby restauracje 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!