meble

Wybierając gotowe meble w sklepie, musimy je wziąć w formie, wymiarze i kolorze, jaki proponuje producent. Czasami mamy do wyboru dwie, trzy opcje kolorystyczne, a zamiast mebli na wymiar, konkretny typoszereg w rozmiarach, powtarzający się co kilka centymetra. Ale to zazwyczaj wszystko, na co możemy liczyć. Chociaż sami czujemy, że mebel nie będzie do końca funkcjonalny, że zależałoby nam na innym rozstawie elementów jego wnętrza, innym odcieniu lub zupełnie innym materiale, to nic nie możemy z tym zrobić. Oczywiście, zostaje nam opcja poszukania nowego mebla, podobnego, bardziej trafiającego w nasz gust i oczekiwania, ale naprawdę rzadko udaje się, aby to, co proponują sklepy, pasowało nam w 100%.
Jeśli już jesteśmy szczęściarzami i znajdziemy wymarzony mebel, który doskonale odnajdzie się w naszym mieszkaniu, to pojawia się inny problem z doborem do niego pozostałych mebli w tej samej stylistyce i kolorze. Nie wszystkie firmy oferują kolekcje składające się z kilku propozycji meblowych, a nawet jeśli, to niekoniecznie jest to zestaw mebli, jakiego akurat potrzebujemy. Na tym jednak kłopot się nie kończy. Aranżując i meblując wnętrze, przesuwamy meble z kąta w kąt, szukając dla nich najlepszego miejsca i nagle pojawia się inny problem. Okazuje się, że niektóre miejsca zupełnie nie nadają się do wstawienia tam mebli. Dostępna przestrzeń jest za mała i nic w nią nie wciśniemy albo jest za duża i za bardzo nie ma jej czym uzupełnić, aby wyglądało to gustownie i ładnie.
Dokupujemy wtedy meble z „różnych parafii” udając, że tak właśnie wszystko miało wyglądać i taki styl nam odpowiada. Czy to jest komfort? Czy na pewno puste miejsce nad szafą musi być puste? Przecież można by tam przechować tyle rzeczy, aż żal tej niewykorzystanej przestrzeni. To samo dotyczy wnętrza i elementów mebla. Niepraktyczny rozstaw półek, które są albo za wysokie, albo za niskie, płytkie szuflady, do których nie wiemy co schować, bo nic się w nich nie mieści. I co z tego, że sam mebl wygląda ładnie, kiedy czujemy rozczarowanie jego funkcjonalnością. Niestety, wybierając gotowe meble, musimy się liczyć z takimi sytuacjami i albo się z nimi pogodzić, albo wybrać mądrze i zdecydować się na meble na zamówienie.  

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.


używamy podzespołów najwyższej jakości


 kuchnie garderoby 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!