Ładowanie

kuchnie

Kuchnia od wieków uważana jest za serce domu. To miejsce piękne, ciepłe i rodzinne, które zawsze wypełniają apetyczne aromaty. Dawniej, meble kuchenne wykonywane były wyłącznie z drewna. Obecnie aranżacje kuchni zaskakują wykorzystaniem nietuzinkowych materiałów, takich jak kamień, plastik, metal czy tworzywa sztuczne. Oprócz tego, we współczesnych domach coraz częściej goszczą kuchnie stylowe i nowoczesne, pełne świetnego, nieoczywistego designu. Kuchnie na wymiar, zabudowy kuchni zaprojektowane w typie tip-on (fronty bez uchwytów) czy przestronne kuchnie z wyspą, to aranżacje bardzo modne, przez co coraz częściej spotykane. Jako producen mebli kuchennych polecam zapoznać się z moją ofertą. Zajmujemy się również frezowaniem frontów na zamówienie.

zapoznaj się z naszą ofertą

dębowa

Wykonana z naturalnego drewna dębowego. Zaprojektowana z systemem tip-on, czyli frontów bez uchwytów w matowym wykończeniu zaskakuje prostotą i uwodzi wdziękiem. Zabezpieczona kilkukrotnie olejem naturalnym na życzenie klienta. Blat oraz listwa przypodłogowa wykonana z tworzywa sztucznego.

modern

Odważne połączenie kolorów flatowych ścian, pokreśla białe zabudowy szafek. Zastosowaliśmy rozwiązanie funkcjonalnej wyspy spełnającej formę blatu roboczego połączonego z wygodnym dostępem do pojemnych szuflad obsadzonych na systemach austryjackiej firmy blum'a.

rustical

Surowe kamienne blaty połączone z prostotą drewnianych frontów nadają niepowtarzalny charakter kuchni. Kilka dodatkowych elementów takich jak podkłady kolejowe służące za hockery, albo też slab nieobrobionego pnia dębu użytego jako taca pokazują kunszt pracy naszej stolarni.
Kuchnia czy aneks kuchenny - oto jest pytanie!
Kuchnia z salonem to rozwiązanie stylowe i praktyczne, za którym podąża coraz więcej klientów. Mała kuchnia czuje się w takim wydaniu doskonale! Nic zatem dziwnego, że pomysły na kuchnię funkcjonalną i niewielką jednocześnie, to jedne z najczęstszych zapytań. Urządzanie kuchni można przeprowadzić samemu, jednak coraz śmielej zlecamy tego typu projekty doświadczonym projektantom. Specjaliści stawiają na nowoczesne meble kuchenne i tworząc specjalne wizualizacje kuchni, wybierają najbardziej optymalne kuchenne rozwiązania.
Każdy esteta wie, że o wystrój kuchni należy starannie zadbać.
Współcześnie istnieją jednak określone kanony, których trzymamy się najchętniej. Szara kuchnia, kuchnia biała, kuchnia z wyspą czy romantyczna kuchnia prowansalska - oto estetyka, na którą stawia wielu arbitrów modnego wzornictwa. Oprócz tego, prym wiodą nowoczesne kuchnie pełne sprytnych i ergonomicznych rozwiązań - goszczą w nich praktyczne moduły, półki typu cargo oraz systemy cichego zamykania, czy też frezowane fronty - dostępne również w ofercie naszej stolarni.

Nadal masz wątpliwości?
- skontaktuj się z nami!
chętnie Ci doradzimy...

TELEFON
+48 797 160 481

EMAIL
biuro@sek-design.pl


używamy podzespołów najwyższej jakości


 partkiety meble 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!