Ładowanie

garderoby
Garderoba na wymiar to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Marzą o niej chyba wszyscy, bez względu na płeć i wielkość posiadanego mieszkania. Garderobę może mieć każdy. Nawet niewielkie pomieszczenie można ciekawie zaaranżować w niemal królewskim stylu, zyskując domową garderobę i oszczędzając w ten sposób na przestrzeni w innych częściach domu, które do tej pory miały za zadanie pomieścić nasze ubrania. Nie ma znaczenia czy jako garderobę potraktujemy odrębne pomieszczenie, czy specjalnie do tego celu wykonaną szafę. W urządzaniu jednej i drugiej liczy się głównie funkcjonalność, pomysłowość i logika, a wtedy nawet najmniejsza, ale dobrze urządzona szafa, może stać się dla nas najpiękniejszą garderobą. 
Garderoba jest tam, gdzie ją stworzymy, zwłaszcza kiedy jest to garderoba na wymiar i nie musimy się martwić dopasowaniem na siłę gotowych modułów do wybranego pomieszczenia. Jeśli dysponujemy osobnym wnętrzem, to z pewnością mamy ułatwione zadanie, bo wystarczy je odpowiednio zaaranżować. Często jednak bywa tak, że nasza wymarzona garderoba powstaje poprzez wydzielenie pewnej powierzchni z przestrzeni jakiegoś pokoju, pomieszczenia przejściowego lub po prostu w szafie na wymiar. W obu przypadkach najlepiej usiąść z kartką i długopisem, aby zrobić listę rzeczy, które chcemy w niej przechowywać oraz spisać nasze oczekiwania i najważniejsze potrzeby. Dzięki powstałej liście łatwiej nam będzie zaaranżować garderobę samemu lub przy pomocy fachowca.

W swojej codziennej pracy pomożemy Ci w opracowaniu takiego zestawienia, zadając dużo pytań, na podstawie których później stworzymy bazę oczekiwań klienta stanowiącą podstawę stworzenia garderoby Twoich marzeń. Kształt oraz rozmiar pomieszczenia mają istotny wpływ na to, jak będzie wyglądała garderoba, bowiem one determinują jej aranżacje, rozkład modułów oraz ich konfigurację. Garderoba na wymiar dostosowywana jest do powierzchni, jaką dysponujemy, najczęściej budowana jest na planie kwadratu, prostokąta, litery „U” lub „L”. Każde z tych rozwiązań ułatwia korzystanie z garderoby, jeśli przemyślimy jego rozkład, ustawienie stref oraz dobór odpowiednich akcesoriów.

zapoznaj się z naszą ofertą

konsultacja

To na tym etapie musimy dowiedzieć się od Ciebie najwięcej. Wysłuchać Twoich oczekiwań wzglądem przestrzeni oraz samego mebla.

projekt

Tu my pokazujemy na co nas stać i co jesteśmy Ci w stanie zaprezentować. Tym samym dajemy Tobie wizualizacje wymarzonego umeblowania.

realizacja

Po uzgodnieniu wszsytkich szegłów we wcześniejszych etapach przystępujemy do realizacji zamówienia wg wcześniej ustalonych wytycznych.


używamy podzespołów najwyższej jakości


 meble sypialnie 

KONTAKT

Telefon
Sebastian Sęk
+48 797 160 481
Właściciel
Adres biura
ul. Bohaterów Warszawy 5/5
02-495, Warszawa

Adres stolarni
ul. Rynkowa 4A
05-816, Michałowice
Godziny pracy
Biuro: 7:00 - 20:00
Stolarnia: 7:30 - 17:00Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę!